Wrestling forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling forum

Dobrodosli na forum americkog rvanja... da biste videli teme morate da se REGISTRUJETE!! i tako to :D Register and be nice
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 GTA 4

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Raven
Moderator
Moderator
Raven


Broj poruka : 54
Godina : 39
Datum upisa : 25.08.2008

GTA 4 Empty
PočaljiNaslov: GTA 4   GTA 4 Icon_minitimePet Dec 19, 2008 11:07 pm

Postavite komentare,ako ste igrali ovu igricu ili ako imate neki komentar za neku drugu igricu,otvorite novu temu,malo da ih pljujemo ili da ih hvalimo....
Gta 4 je perverzija od igrice!Toliko detalja,toliko novih pokreta,da to nije normalno!Ako pucas coveku u levu nogu,on ima da hramlje na nju!Ako hoces da karas,vidis kurve normalno,ne pada kamera kao u SA!Realno su odradjeni padovi sa motora,realno je odradjen sudar kolima(izletis kroz sofersajbnu)Vide se jasno rupe na autu od municije,eksplozije su perverzno uradjene,a za ljude u gradu i da ne pricam....
Ne svidja mi se u igrici to sto je nekako previse spora,u odnosu na SA!Sporo se krece auto,previse proklizava,a kada trebas da stanes,kocis po 120 m!Motor je ostao isti,zaleti se sa zgrade sa njim,i normalno ces se docekati na tockove!Automobili su mnogo realnije odradjeni u igici,i bruka izgledaju,ali se opet vidi da nisu kupili licencu za kola,nego su opet radili nesto iz svoje glave,mada opet dobro izgledaju!Sve u svemu,ocena za igricu,barem po meni je 9 od 10!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/ kamaruti
Heskey
Wrestling Pocetnik
Wrestling Pocetnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 08.02.2009

GTA 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: GTA 4   GTA 4 Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 1:25 pm

sve sto si napisao je istina,jedino ako je igras na pcu bude sporija,al ako je igras na xbox 360 i ps3 nikakvih problema neces imati Smile ja sam sve misije presao na xboxu i igra je prejjaka Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
 
GTA 4
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Wrestling forum :: Games :: Ostalo o Igricama-
Skoči na: