Wrestling forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling forum

Dobrodosli na forum americkog rvanja... da biste videli teme morate da se REGISTRUJETE!! i tako to :D Register and be nice
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Pravila ponasanja na chatu

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Pravila ponasanja na chatu Empty
PočaljiNaslov: Pravila ponasanja na chatu   Pravila ponasanja na chatu Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 11:57 am

- Nije dozvoljena upotreba dva ili vise nicka!
- Zabranjeno je koriscenje vulgarnih reci!
- Zabranjeno je provociranje i vredjanje!
- Preporucljivo je koriscenje malih slova (velika slova oznacavaju vikanje)
- Zabranjeno reklamiranje drugih sajtova, radio stanica ili chatova!
- Uznemiravanje, prijetnja, uvreda, kleveta, sramocenje ili bilo koji drugi nacin izazivanja ogorcenja ili neprijatnosti drugom ucesniku Chat-a !
- Prenošenje bilo kojih informacija, podataka, tekstova, fajlova, linkova, softvera, razgovora, bilo kakvih sadržaja i materijala Chat-om - koji su uvredljivi, rasisticki, diskriminirajuci, nezakoniti, ili sadrže informacije i uputstva za ilegalne, štetne, pretece, uvredljive, uznemiravajuce, klevetnicke, skaradne ili podložne osudi na neki drugi nacin, radnje!
- Ako administrator iz nekih razloga nije u stanju da odmah reaguje na eventualne nepravilnosti, ako vas neki nick ugrožava, kliknite na taj nick i izaberite opciju "Ignoriši!"
- Poštujte druge na chatu barem onoliko koliko želite da drugi poštuju vas!
- Lažno predstavljanje kao bilo koja druga osoba, lider, predstavnik Chat-a , administracija ili domacin!
Moderatori i Administratori imaju pravo i obavezu banovati ili izbaciti osobe, ukoliko ocene da je njihovo postupanje neprimerno i nije u duhu CHATA, i to bez obrazlozenja!
Ukoliko vam se desi da zbog bilo kojeg razloga nemate pristup na chat-u (a znate da niste izbaceni zbog jednog od gore navedenih razloga).Molimo vas da nam se javite putem mog msn-a nemanjabn1@msn.com .Mi cemo nastojati da vam pomognemo(nije potrebno pravljenje drugog nick-a jer kao sto znate dva nicka nisu dozvoljena).
- Nemojte zahtevati da se neko izbacuje sa chata jer ipak internet pripada svima.
- Pretnje hakovanjem ili bilo kakve nedozvoljene radnje u cilju nanosenja stete sajtu, bice najstroze kaznjene bez prethodnog upozorenja!

|- Korišćenje više smajlića jer to može dovesti do kočenja chata, ili samo korišćenje istih.


- Cilj postojanja ovog chata je druženje i dobro zezanje.

Moderatori na chatu su nemanjaitf
Nazad na vrh Ići dole
NeMaNjA
Administrator
Administrator
NeMaNjA


Broj poruka : 64
Godina : 30
Datum upisa : 17.08.2008

Pravila ponasanja na chatu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravila ponasanja na chatu   Pravila ponasanja na chatu Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 4:47 pm

nemanjaitf ::
- Nije dozvoljena upotreba dva ili vise nicka!
- Zabranjeno je koriscenje vulgarnih reci!
- Zabranjeno je provociranje i vredjanje!
- Preporucljivo je koriscenje malih slova (velika slova oznacavaju vikanje)
- Zabranjeno reklamiranje drugih sajtova, radio stanica ili chatova!
- Uznemiravanje, prijetnja, uvreda, kleveta, sramocenje ili bilo koji drugi nacin izazivanja ogorcenja ili neprijatnosti drugom ucesniku Chat-a !
- Prenošenje bilo kojih informacija, podataka, tekstova, fajlova, linkova, softvera, razgovora, bilo kakvih sadržaja i materijala Chat-om - koji su uvredljivi, rasisticki, diskriminirajuci, nezakoniti, ili sadrže informacije i uputstva za ilegalne, štetne, pretece, uvredljive, uznemiravajuce, klevetnicke, skaradne ili podložne osudi na neki drugi nacin, radnje!
- Ako administrator iz nekih razloga nije u stanju da odmah reaguje na eventualne nepravilnosti, ako vas neki nick ugrožava, kliknite na taj nick i izaberite opciju "Ignoriši!"
- Poštujte druge na chatu barem onoliko koliko želite da drugi poštuju vas!
- Lažno predstavljanje kao bilo koja druga osoba, lider, predstavnik Chat-a , administracija ili domacin!
Moderatori i Administratori imaju pravo i obavezu banovati ili izbaciti osobe, ukoliko ocene da je njihovo postupanje neprimerno i nije u duhu CHATA, i to bez obrazlozenja!
Ukoliko vam se desi da zbog bilo kojeg razloga nemate pristup na chat-u (a znate da niste izbaceni zbog jednog od gore navedenih razloga).Molimo vas da nam se javite putem mog msn-a nemanjabn1@msn.com .Mi cemo nastojati da vam pomognemo(nije potrebno pravljenje drugog nick-a jer kao sto znate dva nicka nisu dozvoljena).
- Nemojte zahtevati da se neko izbacuje sa chata jer ipak internet pripada svima.
- Pretnje hakovanjem ili bilo kakve nedozvoljene radnje u cilju nanosenja stete sajtu, bice najstroze kaznjene bez prethodnog upozorenja!

|- Korišćenje više smajlića jer to može dovesti do kočenja chata, ili samo korišćenje istih.


- Cilj postojanja ovog chata je druženje i dobro zezanje.

Moderatori na chatu su nemanjaitf

Valjda je sve ok Very Happy mrzi me da citam ovoliki text... e zaboravio si da sam admin i na chatu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://wwe-tna-wrestling.serbianforum.info
*MaWa SwAtKiCa*
Moderator
Moderator
*MaWa SwAtKiCa*


Broj poruka : 12
Godina : 31
Lokacija : *****sabac*****
Datum upisa : 25.08.2008

Pravila ponasanja na chatu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravila ponasanja na chatu   Pravila ponasanja na chatu Icon_minitimeČet Avg 28, 2008 7:44 pm

ja stvarno msm da je to glupo.. gde ste jos videli da na chatu postoji pravilo.. pa meni to je cista glupost...
Nazad na vrh Ići dole
Legenda93
Wrestling Pocetnik
Wrestling Pocetnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 28.08.2008

Pravila ponasanja na chatu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravila ponasanja na chatu   Pravila ponasanja na chatu Icon_minitimeČet Avg 28, 2008 10:30 pm

To i ja kazem.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pravila ponasanja na chatu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravila ponasanja na chatu   Pravila ponasanja na chatu Icon_minitimeČet Avg 28, 2008 10:38 pm

Legenda93 ::
To i ja kazem.
tek si dosao i vec se zalis
Nazad na vrh Ići dole
Raven
Moderator
Moderator
Raven


Broj poruka : 54
Godina : 39
Datum upisa : 25.08.2008

Pravila ponasanja na chatu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravila ponasanja na chatu   Pravila ponasanja na chatu Icon_minitimePet Avg 29, 2008 1:47 am

Na svim sajtovima imate pravila ponasanja na chatu!Zagledajte malo bolje!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/ kamaruti
Legenda93
Wrestling Pocetnik
Wrestling Pocetnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 28.08.2008

Pravila ponasanja na chatu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravila ponasanja na chatu   Pravila ponasanja na chatu Icon_minitimePet Avg 29, 2008 12:37 pm

nemanjaitf ::
Legenda93 ::
To i ja kazem.
tek si dosao i vec se zalis

Imam pravo da kazem svoje misljenje.
Nazad na vrh Ići dole
NeMaNjA
Administrator
Administrator
NeMaNjA


Broj poruka : 64
Godina : 30
Datum upisa : 17.08.2008

Pravila ponasanja na chatu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravila ponasanja na chatu   Pravila ponasanja na chatu Icon_minitimePet Avg 29, 2008 2:27 pm

Raven ::
Na svim sajtovima imate pravila ponasanja na chatu!Zagledajte malo bolje!

to je tacno... bio sam na nekoliko sajtova i foruma (ali pravih foruma i sajtova) i imaju pravila chata
Nazad na vrh Ići dole
https://wwe-tna-wrestling.serbianforum.info
Gost
Gost




Pravila ponasanja na chatu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravila ponasanja na chatu   Pravila ponasanja na chatu Icon_minitimeSub Avg 30, 2008 9:46 pm

i ja sam rekao ko prekrsi pravila dobija ban
Nazad na vrh Ići dole
JEFF HARDY
Wrestling Pocetnik
Wrestling Pocetnik
JEFF HARDY


Broj poruka : 5
Datum upisa : 03.12.2008

Pravila ponasanja na chatu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravila ponasanja na chatu   Pravila ponasanja na chatu Icon_minitimeSre Dec 03, 2008 2:31 pm

da vam kazem ja nesto....posto imam i ja forum pa da vam ja malo objasnim neke stvari...ne mozete odma takva pravila da postavite..i da pretite banovima..forum jedva ima 25 clanova i ima 125 postova(ja na mom forumu imam 11 puta vise sam postova nego vi svi zajedno) vi odma pretite banovima....morate prvo da privucete clanove...kada predjete preko 100 onda se preti..Very Happy ja to kazem za dobrobit foruma nema se ljutite Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pravila ponasanja na chatu Empty
PočaljiNaslov: Re: Pravila ponasanja na chatu   Pravila ponasanja na chatu Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pravila ponasanja na chatu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pravila ponasanja moderatora
» Pravila PONASANJA na Forumu!!!
» Pravila!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Wrestling forum :: ZA SVE CLANOVE :: FORUM-
Skoči na: