Wrestling forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling forum

Dobrodosli na forum americkog rvanja... da biste videli teme morate da se REGISTRUJETE!! i tako to :D Register and be nice
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Need for speed undercover

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Raven
Moderator
Moderator
Raven


Broj poruka : 54
Godina : 39
Datum upisa : 25.08.2008

Need for speed undercover Empty
PočaljiNaslov: Need for speed undercover   Need for speed undercover Icon_minitimePet Dec 19, 2008 11:19 pm

Mogu samo da kazem da je igrica od nfs serijala,najbednije uradjena do sad!Upropastili su pro street,a ovo su zajebali jos vise!Posle 4 trke sam se smorio kao zmaj!Ne mozes da popalis sve efekte,zato sto ti bije jbn sunce na asfalt i ne vidis put!Kada iskljucis senke,auto izgleda smesno!Ulice su toliko siroke u igrici,da mozes da izletis sa puta,samo ako si debil,ili ako ga namerno slupas!Auto ne proklizava uopste u igrici,kao da je zalepljen za asfalt!Izbacili su drift iz igrice(najbolji deo),ne postoji drift u igrici!Da li je izasla pre vremena,ili je to zadnja verzija ne znam,ali dovoljno je neko od drugih igraca samo malo da te pipne dok vozis,i odmah letis sa putaNe mozes da kontrolises auto vise,a ti na njih da naletis i sa bagerom,opet ce oni tebe da obore,dok ce oni da nastave!Carbon je keva za sve.....
Ocena je 3/10
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/ kamaruti
Mc Dzimmy
Wrestling Pocetnik
Wrestling Pocetnik
Mc Dzimmy


Broj poruka : 14
Datum upisa : 02.12.2008

Need for speed undercover Empty
PočaljiNaslov: Re: Need for speed undercover   Need for speed undercover Icon_minitimeSub Jan 17, 2009 7:04 pm

Raven ::
Mogu samo da kazem da je igrica od nfs serijala,najbednije uradjena do sad!Upropastili su pro street,a ovo su zajebali jos vise!Posle 4 trke sam se smorio kao zmaj!Ne mozes da popalis sve efekte,zato sto ti bije jbn sunce na asfalt i ne vidis put!Kada iskljucis senke,auto izgleda smesno!Ulice su toliko siroke u igrici,da mozes da izletis sa puta,samo ako si debil,ili ako ga namerno slupas!Auto ne proklizava uopste u igrici,kao da je zalepljen za asfalt!Izbacili su drift iz igrice(najbolji deo),ne postoji drift u igrici!Da li je izasla pre vremena,ili je to zadnja verzija ne znam,ali dovoljno je neko od drugih igraca samo malo da te pipne dok vozis,i odmah letis sa putaNe mozes da kontrolises auto vise,a ti na njih da naletis i sa bagerom,opet ce oni tebe da obore,dok ce oni da nastave!Carbon je keva za sve.....
Ocena je 3/10

Igro sam igricu i nije nesto...
Nazad na vrh Ići dole
 
Need for speed undercover
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Wrestling forum :: Games :: Ostalo o Igricama-
Skoči na: