Wrestling forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling forum

Dobrodosli na forum americkog rvanja... da biste videli teme morate da se REGISTRUJETE!! i tako to :D Register and be nice
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 JEFF HARDY

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
JEFF HARDY
Wrestling Pocetnik
Wrestling Pocetnik
JEFF HARDY


Broj poruka : 5
Datum upisa : 03.12.2008

JEFF HARDY Empty
PočaljiNaslov: JEFF HARDY   JEFF HARDY Icon_minitimeSre Dec 03, 2008 2:18 pm

Pozz ljudi evo i ja sam se regovao...imam i svoj forum o kecerima pogledajte ga i ako vam se svidi regujte se.... www.johncenaserbia.heavennforum.com imam 60 clanova a voleo bi vise Very Happy Bicu tu i tamo redovan...omiljeni keceri su mi JEFF HARDY,KOFI KINGSTON i EDGE....mod sam i na forumu o najjacoj seriji ikada PRISON BREAK-u...tolko za sada od mene pozz...
Nazad na vrh Ići dole
Mc Dzimmy
Wrestling Pocetnik
Wrestling Pocetnik
Mc Dzimmy


Broj poruka : 14
Datum upisa : 02.12.2008

JEFF HARDY Empty
PočaljiNaslov: Re: JEFF HARDY   JEFF HARDY Icon_minitimeSre Dec 03, 2008 6:45 pm

JEFF HARDY ::
Pozz ljudi evo i ja sam se regovao...imam i svoj forum o kecerima pogledajte ga i ako vam se svidi regujte se.... www.johncenaserbia.heavennforum.com imam 60 clanova a voleo bi vise Very Happy Bicu tu i tamo redovan...omiljeni keceri su mi JEFF HARDY,KOFI KINGSTON i EDGE....mod sam i na forumu o najjacoj seriji ikada PRISON BREAK-u...tolko za sada od mene pozz...

W E L C O M E!!! A Prision Break je zivo sranje...
Nazad na vrh Ići dole
NeMaNjA
Administrator
Administrator
NeMaNjA


Broj poruka : 64
Godina : 30
Datum upisa : 17.08.2008

JEFF HARDY Empty
PočaljiNaslov: Re: JEFF HARDY   JEFF HARDY Icon_minitimeSre Dec 03, 2008 8:15 pm

dobro dosao
Nazad na vrh Ići dole
https://wwe-tna-wrestling.serbianforum.info
JEFF HARDY
Wrestling Pocetnik
Wrestling Pocetnik
JEFF HARDY


Broj poruka : 5
Datum upisa : 03.12.2008

JEFF HARDY Empty
PočaljiNaslov: Re: JEFF HARDY   JEFF HARDY Icon_minitimeSre Dec 03, 2008 11:27 pm

Mc Dzimmy ::
JEFF HARDY ::
Pozz ljudi evo i ja sam se regovao...imam i svoj forum o kecerima pogledajte ga i ako vam se svidi regujte se.... www.johncenaserbia.heavennforum.com imam 60 clanova a voleo bi vise Very Happy Bicu tu i tamo redovan...omiljeni keceri su mi JEFF HARDY,KOFI KINGSTON i EDGE....mod sam i na forumu o najjacoj seriji ikada PRISON BREAK-u...tolko za sada od mene pozz...

W E L C O M E!!! A Prision Break je zivo sranje...

e mojne odma da iskoci svadja...kada bi te culo 1000 clanova sa PB foruma dobio bi ban da ne trepnu ni admini..i nemoj da se raspravljas samnom oko PRISON BREAK-a
Nazad na vrh Ići dole
Mc Dzimmy
Wrestling Pocetnik
Wrestling Pocetnik
Mc Dzimmy


Broj poruka : 14
Datum upisa : 02.12.2008

JEFF HARDY Empty
PočaljiNaslov: Re: JEFF HARDY   JEFF HARDY Icon_minitimeČet Dec 04, 2008 4:25 pm

JEFF HARDY ::
Mc Dzimmy ::
JEFF HARDY ::
Pozz ljudi evo i ja sam se regovao...imam i svoj forum o kecerima pogledajte ga i ako vam se svidi regujte se.... www.johncenaserbia.heavennforum.com imam 60 clanova a voleo bi vise Very Happy Bicu tu i tamo redovan...omiljeni keceri su mi JEFF HARDY,KOFI KINGSTON i EDGE....mod sam i na forumu o najjacoj seriji ikada PRISON BREAK-u...tolko za sada od mene pozz...

W E L C O M E!!! A Prision Break je zivo sranje...

e mojne odma da iskoci svadja...kada bi te culo 1000 clanova sa PB foruma dobio bi ban da ne trepnu ni admini..i nemoj da se raspravljas samnom oko PRISON BREAK-a

lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





JEFF HARDY Empty
PočaljiNaslov: Re: JEFF HARDY   JEFF HARDY Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
JEFF HARDY
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Jeff Hardy vs. Batista

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Wrestling forum :: ZA SVE CLANOVE :: Predstavljanje Clanova-
Skoči na: