Wrestling forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling forum

Dobrodosli na forum americkog rvanja... da biste videli teme morate da se REGISTRUJETE!! i tako to :D Register and be nice
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Vojo Vasiljevic

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Vojo TAEKWON DO ITF
Wrestling Pocetnik
Wrestling Pocetnik
Vojo TAEKWON DO ITF


Broj poruka : 4
Godina : 30
Lokacija : HASE NOVO NASELJE - BIJELJINA
Datum upisa : 25.08.2008

Vojo Vasiljevic Empty
PočaljiNaslov: Vojo Vasiljevic   Vojo Vasiljevic Icon_minitimePon Avg 25, 2008 8:50 pm

POMOZ BOG BRACO SRBI Very Happy...E OVAKO...Ja sam Vojo Vasiljevic rodjen sam krajem ljeta(30.08.) 1993.god. u Sremskoj Mitrovici, a svoje detinjstvo proveo u Beogradu..Obozavam sport bavim se TAEKWONDO ITF-OM VEC 2 GODINE(SPORT JE MOJ NACIN ZIVOTA)..Ne pusim,ne pijem(osim i retkim situacijama kad su neke zurke i tako),Volim naravno muziku obozavam BIJELO DUGME,ZDRAVKA COLICA,BORU CORBU ...Slusam domaci ROCK zabavnu i nesto malo narodne..PATRIOTA SAM ALI NEKI VOLE DA TO NAZOVU NACIONALISTA AL JA KAZEM PATRIOTA:DWink Mrzim ANTIPATRIOTE.Kolekcionar sam filmova i nesto domaceg rocka...Volim ćevape,bez kole nemogu da zamislim dan.Drugove koje bih zelio da izdvojim tj.koje smatram dobrim i iskrenim frendovima su MARKO MILIC,MIROSLAVA MILIC,Jovan Joviic,Radisa Babic,Nemanja Stevanovic,Marko Stijovic.NARAVNO IMA IH JOS AL OVE SAM IZDVOJIO.Naravno neko je morao biti prvi i zadnji ali stvarno u ovom slucaju sa pazio na to ko ce biti prvi a ko zadnji....VELIKI POZDRAV SVIMA KOJE BUDU POSJETILI OVAJ FORUM..
Nazad na vrh Ići dole
NeMaNjA
Administrator
Administrator
NeMaNjA


Broj poruka : 64
Godina : 30
Datum upisa : 17.08.2008

Vojo Vasiljevic Empty
PočaljiNaslov: Re: Vojo Vasiljevic   Vojo Vasiljevic Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 4:46 pm

Vojo TAEKWON DO ITF ::
POMOZ BOG BRACO SRBI Very Happy...E OVAKO...Ja sam Vojo Vasiljevic rodjen sam krajem ljeta(30.08.) 1993.god. u Sremskoj Mitrovici, a svoje detinjstvo proveo u Beogradu..Obozavam sport bavim se TAEKWONDO ITF-OM VEC 2 GODINE(SPORT JE MOJ NACIN ZIVOTA)..Ne pusim,ne pijem(osim i retkim situacijama kad su neke zurke i tako),Volim naravno muziku obozavam BIJELO DUGME,ZDRAVKA COLICA,BORU CORBU ...Slusam domaci ROCK zabavnu i nesto malo narodne..PATRIOTA SAM ALI NEKI VOLE DA TO NAZOVU NACIONALISTA AL JA KAZEM PATRIOTA:DWink Mrzim ANTIPATRIOTE.Kolekcionar sam filmova i nesto domaceg rocka...Volim ćevape,bez kole nemogu da zamislim dan.Drugove koje bih zelio da izdvojim tj.koje smatram dobrim i iskrenim frendovima su MARKO MILIC,MIROSLAVA MILIC,Jovan Joviic,Radisa Babic,Nemanja Stevanovic,Marko Stijovic.NARAVNO IMA IH JOS AL OVE SAM IZDVOJIO.Naravno neko je morao biti prvi i zadnji ali stvarno u ovom slucaju sa pazio na to ko ce biti prvi a ko zadnji....VELIKI POZDRAV SVIMA KOJE BUDU POSJETILI OVAJ FORUM..

W E L C O M E !!!
Nazad na vrh Ići dole
https://wwe-tna-wrestling.serbianforum.info
 
Vojo Vasiljevic
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Wrestling forum :: ZA SVE CLANOVE :: Predstavljanje Clanova-
Skoči na: